GİZLİLİK POLİTİKAMIZ

Gizlilik Politikamız

SERKOD YAZILIM, müşterilerinin eposta adreslerini ve diğer kişisel bilgileri hiçbir isim altında, hiçbir nedenle ve hiçbir muhatap nezdinde açıklamaz, satmaz, paylaşmaz ve kötüye kullanmaz.

SERKOD YAZILIM, güvenliğiniz için kredi kartı bilgilerinizi hiçbir şekilde saklamaz ve dolayısıyla bu tür bilgileri üyelik bilgileri çerçevesinde sormaz, istemez. Alışveriş esnasında Serkod Yazılım, çalışanları dahil hiç kimse Kredi Kartı bilgilerinizi göremez, Kredi Kartı bilgileriniz ilgili bankalara en yüksek güvenlik standartları çerçevesinde ikili bağlantılarla iletilir.

Sitemizde alişveriş sepetinizin takibi ve aynı reklamların ard arda görülmesinin engellenmesi için IP adresinizden ve Cookie'lerden yararlanılmaktadır. Cookie'lerden size ilgi alanlariniz doğrultusunda içerik sunulması ve tekrar tekrar şifre girmemeniz için şifrenizin saklanması gibi konularda yararlanılmaktadir.
Üye ve ziyaretçilerin site ile ilgili tarafımıza ulaştırdıkları her türlü istek, öneri ve soruları içeren bilgiler site performansını ölçmek açısından saklanmaktadır. Bu bilgiler kişilerin kendilerine yanıt vermek dışında herhangi bir amaç için kullanılamaz.

SERKOD YAZILIM, yayınlanan hiçbir yazı veya grafik üçüncü kişiler tarafından izinsiz kullanılamaz. Bu sitede yer alan içerik materyali ya da fonksiyonalite, başka mecralarda yayınlanamaz.